Prezent grawerowany na ślub

Jedyną z coraz popularniejszych form prezentu dla pary młodej jest szkło z grawerowaną inskrypcją. To bardzo dobra idea prezentowa, jak podkreślają zgodnie konsultanci ślubni, gdyż możliwość upamiętnienia ślubu w tej formie, nie tylko dokumentuje bieżącą ceremonię, ale i jest doskonałym elementem kolejnych rocznic ślubnych.

Idea domowej galerii

Niektóre pary młode proszą wręcz gości o upamiętnienie ślubu w postaci prezentów z grawerem. Zdarza się, że tak zaplanowana galerie prezentów tworzy wręcz zwartą całość, na przykład kolekcję przysłów ludowych o dobrym małżeństwie. Takie płytki lub puchary z grawerowanymi tekstami ustawia się następnie w domowej galerii przy kominku, w salonie lub innych przestrzeniach reprezentacyjnych. Dlatego prośba do gości o przemyślaną i uzgodnioną galerię grawerowanych prezentów nie należy już do rzadkości, podobnie jak życzenia młodej pary odnośnie wina czy też książek do domowej biblioteki.

 

Grawerowane życzenia

Życzenia z okazji ślubu wygrawerowane na szkle upamiętniają nie tylko samą ceremonię, ale i darczyńców. Dlatego warto w ten właśnie sposób dokumentować naszą przyjaźń lub więzy rodzinne, bo będą one częścią historii rodzinnych na całe pokolenia. Wybór treści uwiecznionych grawerunkiem zależy od typu relacji, jaka łączy nas z młodą parą. Oczywiście inaczej będą wyglądać dowcipne życzenia od kolegi z biura, a inaczej słowa dobrych życzeń od rodziców lub rodziców chrzestnych. Nie trzeba też nikogo przekonywać, że życzący również dokonuje autoprezentacji w postaci decyzji prezentowej i tak będzie pamiętany, jakiego wyboru dokonał. Bądźmy uważni na te zasady odświętnej komunikacji międzyludzkiej.

 

A może tekst i rysunek?

W wyborach prezentów dla pary młodej pojawiają się także kombinacje grawerowanych tekstów i rysunków, najczęściej symboli miłości i związku. W dniu ślubu życzenia wzbogacone serduszkiem lub łabędziem nikt nie uzna za kiczowate, przeciwnie wręcz: będzie to nawiązanie do wielopokoleniowej tradycji czułości rodziny i przyjaciół wobec młodej pary. Warto jedynie zadbać o przemyślane proporcje słowa i obrazu, a całość może wzruszać latami.

 

Prezent z grawerunkiem ucieszy każdą młodą parę

Obdarowanie pary młodej prezentem z grawerunkiem ucieszy każdą młodą parę, bo to pamiątka, która pozostaje w mieszkaniu na długie lata wraz ze słowami, które – wygrawerowane – pomagają pamiętać o tym, co w życiu naprawdę ważne.

 

Polecamy statuetkę jako prezent dla Młodej Pary: https://www.krysztaly3d.pl/prezenty/wszystkie/dla-pary-mlodej