Dla młodzieży, ale i dorosłych – sofa rozkładana 1 osobowa stanowi rozwiązanie idealne. Połączenie niejako dwóch mebli, w jeden. Funkcjonalny, wygodny i będący w stanie zmieścić się praktycznie w każdym wnętrzu. Podobnie, jak i sofa rozkładana 2 osobowa, która idealnie nada się dla wymagającego singla, bowiem zaoferuje dużo miejsca do spania i odpoczynku. Dla pary z kolei będzie to wystarczająca powierzchnia, by zregenerować się przez noc, a rano wstać z energią. Do zmagań z codziennymi obowiązkami.

 

Sofa rozkładana flesz 2 osobowa

Funkcjonalność to podstawa wszystkich elementów wyposażenia, jakie goszczą w naszych mieszkaniach i domach. Ma być wygodnie, praktycznie i pięknie. Nic tak przecież nie cieszy, jak element, który wpisuje się w charakter skrzętnie urządzanego wnętrza. Niezależnie od wybranej aranżacji, ulubionego stylu i detali, które przyciągają uwagę, to właśnie sofa rozkładana z funkcją spania jest w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających. Za dnia odpoczynek po ciężkim dniu pracy. Lekkość materaca, na którym można wyciągnąć nogi. Model o kolorystyce, jaka potrafi przyprawić o zawrót głowy. Deseniach i wzorach, które z powodzeniem wpiszą się w temperamentne wnętrza nowoczesne, ale i bardziej stonowane, którym trzeba po prostu zapewnić ten ostatni element układanki.

 

Sofa rozkladana flesz 1 osobowa

Sofa z pojemnikiem na pościel jest rozwiązaniem bardzo wygodnym. Nie tylko z tego względu, że siedzisko i powierzchnia spania, same w sobie gwarantują pełen komfort i zdrowy sen. pościel wreszcie znajduje swoje miejsce! Nie trzeba jej chować po szafach i szafkach. Szukać wolnego miejsca na krzesłach czy fotelach, co z kolei sprawia, że w pomieszczeniu trudno o ład i porządek. Za dnia pościel trafia wprost do pojemnika, który jest w stanie pomieścić kołdrę i ulubione, miękkie poduszki. Można wygodnie siedzieć bądź sofę potraktować, jako swoistą leżankę. Gdy przychodzi noc i czas na spoczynek, piękne sny oraz snucie scenariuszy tuż pod powiekami, pozostaje wyjąć swoją pachnącą latem pościel i cieszyć się czasem, który przynosi ukojenie oraz regenerację.

 

Artykuł opracowano przy współpracy z wysyłkowym sklepem z meblami www.nameblowej.pl Sklep NaMeblowej.pl prowadzi sprzedaż internetową mebli na terenie Polski i Europy. Tapicerowane sofy rozkładane jednoosobowe i dwuosobowe, to dobra jakość polskiej produkcji w bardzo dobrej cenie. NaMeblowej.pl – meble z dostawą do domu. Gwarantowana jakość obsługi i transportu.