Zastanawiasz się, czy jest Ci potrzebny przewijak? Czy jest rzeczywiście przydatny? W momencie pojawienia się dziecka w Twoim domu z pewnością pomoże Ci w czynności, którą zwłaszcza na samym początku będziesz wykonywać bardzo często. Przewijanie, bo o nim mowa, każdy młody rodzic musi się nauczyć. Praktyka czyni mistrza, ale żeby nim zostać, trzeba mieć też do tego dobry sprzęt. Zestaw komoda z przewijakiem Baby Best to dobry wybór dla nie tylko początkującego rodzica, ale też tego bardziej doświadczonego, który wie, że jego wygoda też istotna.

OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA

Jeśli mieszkasz w kawalerce i masz niewiele miejsca, aby pomieścić wszystkie meble dla noworodka, to powinieneś przyjrzeć się propozycji połączenia komody z przewijakiem. Seria Baby Best pozwala Ci na wiele form aranżacji pomieszczenia, dzięki czemu powinna być zgodna z nowymi trendami oraz przyjazna dla oka i nie tylko. To nowoczesny i solidny mebel, który pozwoli Ci na urządzenie pokoju dziecka zgodnie z Twoją koncepcją.

Większość mam uważa, że zakup przewijaka jest bardzo istotny. Zwłaszcza po porodzie przez cesarskie cięcie, kiedy to trudno się pochylić. Najdogodniejszą pozycją wówczas jest pozycja stojąca. Przewijak powinien znajdować się na wysokości pasa, dzięki czemu nie będziemy obciążać swojego kręgosłupa. Używając komody z przewijakiem Baby Best szybko stwierdzisz, że nie można bez niego się obyć.

OSZCZĘDNOŚĆ FINANSOWA

Wiele firm, nie tylko meblarskich będzie Cię kusić najtańszą formą przewijaka, czyli zwykłą nakładką, która powinna kosztować w granicach 50 złotych. Nie idź tą drogą, najtańszym kosztem, a pomyśl o funkcjonalności oraz wystroju pokoju Twojego dziecka. Musisz też wziąć pod uwagę nie tylko to, czy materiał, z którego jest wykonany, łatwo czyścić, ale też to, czy dziecku będzie na nim wygodnie. Sztuczne materiały nie są dla dziecka przyjemne: są chłodne w dotyku, niezbyt przyjazne dla skóry.

Przewijak z komodą to nieco droższa opcja niż inne proponowane w tej samej kategorii, ale w kwestii narzędzi do opieki nad dzieckiem nie powinno się oszczędzać. Zwłaszcza, jeśli istnieje możliwość demontażu przewijaka. Wówczas możesz korzystać z mebla jako komody na dłuższy okres czasu. W momencie pojawienia się na świecie kolejnego dziecka możesz na nowo przytwierdzić przewijak.

DOBRY PRZEWIJAK TO BEZPIECZNY PRZEWIJAK

Prezentowana w tym artykule komoda z przewijakiem Best Baby spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa, posiadając certyfikaty oraz atesty dotyczące możliwości korzystania z tego mebla przy pielęgnacji małego dziecka. Istotny jest materiał, którym wyścielony jest przewijak. Dziecko będzie na nim spędzać sporo część czasu, a szkodliwe substancje mogą przedostać się do organizmu dziecka poprzez skórę. Jest ona pięciokrotnie cieńsza niż u dorosłego człowieka.

Wysokiej jakości materiały, które zostały wykorzystane do stworzenia komody z przewijakiem Best Baby sprawiają, że cała konstrukcja zyskuje na solidności wykonania. Trzy szuflady umieszczono na prowadnicach rolkowych. Z kolei jeśli chodzi o barwy, to korpus jest biały, a nóżki i uchwyty możesz dobrać w wielu wariantach kolorystycznych. Wymiary całe konstrukcji komody z przewijakiem Best Baby są następujące: szerokość: 83 cm, wysokość: 92 cm, głębokość: 73,5 cm.

Przewijak według opinii wielu rodziców to nieodzowny element niemowlęcej wyprawki. To spore ułatwienie przy codziennej wymianie pieluch, ale także dzięki niemu nie nadwyrężysz swoich pleców. Nie potrzebujesz dużej przestrzeni, aby postawić komodę, na której będzie umieszczony przewijak. Komoda z przewijakiem Baby Best, to kompleksowe rozwiązanie, które powinno sprawić, że przewijanie dziecka stanie się dla Ciebie jak i Twojego malucha przyjemnością.